Witamy

Beauty corner pelczyńska-gaco

To wyjątkowy salon kosmetyczny na mapie urodowej Wrześni.  Powstał w odpowiedzi na potrzeby świadomych kobiet i mężczyzn, dbających o swój wygląd i dobry nastrój.

Miejsce  tworzone z pasją, w którym profesjonalizm i miła atmosfera wzajemnie się przenikają.  Zależy Nam aby każdy klient czuł się bezpieczny, zrelaksowany i usatysfakcjonowany z usługi.

MKAP8309

Pamiętaj...

To nie jest zwykłe wyjście np. tylko na paznokcie, to Twój wolny czas, w którym podczas stylizacji paznokci  wypijesz dobrą kawę z ekspresu i posłuchasz relaksacyjnej muzyki, odcinając się na chwilę od codzienności.  

Oferujemy szereg zabiegów pielęgnacyjnych na ciało, twarz, dłonie i stopy. Korzystamy tylko i wyłącznie z produktów wysokiej jakości znanych i sprawdzonych marek. Na bieżąco w zależności od Waszych potrzeb wprowadzamy nowe zabiegi i linie kosmetyczne. 

Współpracujemy z polską marką  Dr Irena Eris,  francuskimi Ella Bache, Purles, oraz amerykańską PCA Skin. 

Beauty Corner Pelczyńska-Gaco stawia duży nacisk na higienę pracy poprzez używanie jednorazowych artykułów oraz sterylizowanie narzędzi w autoklawie.

Zobacz pełną listę naszych usług

ZABIEGI ZŁUSZCZAJĄCE
PCA SKIN

Zabiegi firmy PCA Skin stosuje się, aby uzyskać efekt regeneracji, rozjaśnienia skóry zniszczonej działaniem promieni UVA / UVB oraz skóry z przebarwieniami.

WIĘCEJ

MEZOTERAPIA MIKRO I NANOIGŁOWA DERMOMEDICA NANOFRAX

Dzięki niemu pobudzamy komórki skóry do wzrostu dzięki czemu zagęszczamy ją, a efktem jest spłycenie zmarszczek i ujędrnienie. Idalny zabieg przy walce z przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi.

WIĘCEJ

LUKSUSOWE RYTUAŁY
Ella Baché

Ella Baché to francuska marka należąca do Thalgo Group, która zrodziła się z kobiecych marzeń i potrzeb. Obecna na światowych rynkach kosmetycznych od ponad 75 lat, dostępna w ponad 50 krajach na świecie. Od kilku lat dostępna również w Polsce.

WIĘCEJ

NASZ ZESPÓŁ

POZNAJ NAS...

KAPL0293

MARTA PELCZYŃSKA-GACO

WŁAŚCICIELKA


Marta Pelczyńska-Gaco jest licencjowanym kosmetologiem, z długoletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej.
Najważniejszym krokiem w jej karierze zawodowej był wyjazd do USA i praca w SPA na pasażerskim, luksusowym statku firmy Carnival.
Podczas kontraktu zdobyła wiedzę i umiejętności z zakresu pielęgnacji twarzy, masaży relaksacyjnych, obsługi klienta na wysokim poziomie oraz współpracy w zespole.
Beauty Corner tworzy i udoskonala z myślą o stworzeniu klimatycznego miejsca, w którym nie tylko spotkacie podstawowe zabiegi wykonywane w gabinetach kosmetycznych, ale również zabiegi strefy spa.
Swoją pracę wykonuje sumiennie i z pasją. Makijaż, pielęgnacja skóry i ciała to strefy w których najlepiej się odnajduję.

KAPL0626

DOMINIKA SCHMIDT

Dominika ukończyła Technikum Usług Kosmetycznych i stale rozwija się w zawodzie poprzez uczęszczanie na różnego rodzaju kursy, warsztaty oraz szkolenia. Kosmetologię początkowo traktowała jako jedno z zainteresowań, które z czasem stało się pasją, a w niedługim odstępie czasu- także pracą. Komunikatywna, o pogodnym usposobieniu, z łatwością nawiązuje szybki kontakt z ludźmi co pozwala stworzyć miłą atmosferę w salonie i dodatkowo zrelaksować się podczas wykonywanych zabiegów. Jest zawsze uśmiechnięta i indywidualnie podchodzi do każdej osoby, która korzysta z wykonywanych przez nią zabiegów. Dominika jak sama mówi, najlepiej czuje się w wykonywaniu manicure oraz zabiegów relaksacyjnych na ciało i twarz.

KAPL0499-Edit

Monika Łuczak

Monika ukończyła Technikum Usług Kosmetycznych, jednak ciągle podnosi swoje kwalifikacje i wiedzę w zawodzie poprzez szkolenia. Specjalizuje się w laminacji brwi, hennie pudrowej oraz stylizacji paznokci. Zajmuje się również zabiegami relaksacyjnymi na ciało i twarz. Ogromny nacisk kładzie na czystość i sterylność zabiegów oraz na Państwa komfort i miłą atmosferę.

IMGL2889-Edit

Ewelina Tłoczek

Ewelina Tłoczek licencjonowany kosmetolog z kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie. Swoją wiedzę nabyła w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu oraz na wielu szkoleniach i warsztatach. Specjalizuje się w stylizacji i zdobieniu paznokci oraz liftingu botoxie i laminacji rzęs. Jest osobą ambitną i dokładną, zadowolenie klienta jest dla niej najważniejsze. Jako kosmetolog dobrze odnajduje się również w masażach relaksacyjnych ciała oraz zabiegach pielęgnacyjnych twarzy.

sesja_wizerunkowa_salon_kosmetyczny21

Oliwia

Cześć mam na imię Oliwia. Jestem absolwentką kierunku kosmetologia. Dbam o to, żeby każda z moich klientek wychodziła z salonu zadowolona z wykonanej usługi i uśmiechnięta. Cały czas chętnie się dokształcam i poszerzam swoją wiedzę. Bardzo chętnie zajmę się Twoimi brwiami, namaluję śliczne wzorki na paznokciach, czy wprowadzę Cię w strefę relaksu. Z przyjemnością zapraszam na zabiegi.

POLECAMY

FOTOGRAFIA
Kocham zaprzyjaźniać się z osobami, parami i rodzinami, które spotykam. Być obok w najważniejszych dla Was chwilach. Jakkolwiek miałaby zakończyć się nasza sesja - kawą, piwkiem czy tańczeniem, jak gdyby świat miał się jutro skończyć i do białego rana – wchodzę w to!
Z BLISKA
CHICAGO DANCE STUDIO
Instruktor - Mateusz Gawron, poza wieloma zadowolonymi parami, na swym koncie posiada również doświadczenie sceniczne, które sprawi, że Wasz taniec będzie jednocześnie efektowny i dostosowany do Waszych potrzeb oraz możliwości.
Z Bliska fotografia LOGO
82861405_789312484904612_1836889905418993664_n