Witamy

Beauty corner pelczyńska-gaco

To wyjątkowy salon kosmetyczny na mapie urodowej Wrześni.  Powstał w odpowiedzi na potrzeby świadomych kobiet i mężczyzn, dbających o swój wygląd i dobry nastrój.

Miejsce  tworzone z pasją, w którym profesjonalizm i miła atmosfera wzajemnie się przenikają.  Zależy Nam aby każdy klient czuł się bezpieczny, zrelaksowany i usatysfakcjonowany z usługi.

MKAP8309

Pamiętaj...

To nie jest zwykłe wyjście np. tylko na paznokcie, to Twój wolny czas, w którym podczas stylizacji paznokci  wypijesz dobrą kawę z ekspresu i posłuchasz relaksacyjnej muzyki, odcinając się na chwilę od codzienności.   Oferujemy szereg zabiegów pielęgnacyjnych na ciało, twarz, dłonie i stopy. Korzystamy tylko i wyłącznie z produktów wysokiej jakości znanych i sprawdzonych marek. Na bieżąco w zależności od Waszych potrzeb wprowadzamy nowe zabiegi i linie kosmetyczne.  Współpracujemy z polską marką  Dermomedica,  Ciało Cud, Purles, oraz amerykańską PCA Skin.  Beauty Corner Pelczyńska-Gaco stawia duży nacisk na higienę pracy poprzez używanie jednorazowych artykułów oraz sterylizowanie narzędzi w autoklawie.

Zobacz pełną listę naszych usług

ZABIEGI ZŁUSZCZAJĄCE
PCA SKIN

Zabiegi firmy PCA Skin stosuje się, aby uzyskać efekt regeneracji, rozjaśnienia skóry zniszczonej działaniem promieni UVA / UVB oraz skóry z przebarwieniami.

WIĘCEJ

MEZOTERAPIA MIKRO I NANOIGŁOWA DERMOMEDICA NANOFRAX

Dzięki niemu pobudzamy komórki skóry do wzrostu dzięki czemu zagęszczamy ją, a efktem jest spłycenie zmarszczek i ujędrnienie. Idalny zabieg przy walce z przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi.

WIĘCEJ

KTO STWORZYŁ TO MIEJSCE?

Marta Pelczyńska-Gaco jest licencjowanym kosmetologiem, z długoletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej.
Najważniejszym krokiem w jej karierze zawodowej był wyjazd do USA i praca w SPA na pasażerskim, luksusowym statku firmy Carnival.
Podczas kontraktu zdobyła wiedzę i umiejętności z zakresu pielęgnacji twarzy, masaży relaksacyjnych, obsługi klienta na wysokim poziomie oraz współpracy w zespole.
Beauty Corner tworzy i udoskonala z myślą o stworzeniu klimatycznego miejsca, w którym nie tylko spotkacie podstawowe zabiegi wykonywane w gabinetach kosmetycznych, ale również zabiegi strefy spa.
Swoją pracę wykonuje sumiennie i z pasją. Makijaż, pielęgnacja skóry i ciała to strefy w których najlepiej się odnajduję.

POLECAMY

FOTOGRAFIA
Kocham zaprzyjaźniać się z osobami, parami i rodzinami, które spotykam. Być obok w najważniejszych dla Was chwilach. Jakkolwiek miałaby zakończyć się nasza sesja - kawą, piwkiem czy tańczeniem, jak gdyby świat miał się jutro skończyć i do białego rana – wchodzę w to!
Z BLISKA
CHICAGO DANCE STUDIO
Instruktor - Mateusz Gawron, poza wieloma zadowolonymi parami, na swym koncie posiada również doświadczenie sceniczne, które sprawi, że Wasz taniec będzie jednocześnie efektowny i dostosowany do Waszych potrzeb oraz możliwości.
Z Bliska fotografia LOGO
82861405_789312484904612_1836889905418993664_n