REGULAMIN BEAUTY CORNER

  1. Dopuszcza się do 15 min spóźnienia na określoną wizytę, po upływie 15 min. usługa może nie zostać wykonana.
  1. Klienci, którzy nie przychodzą na umówioną wizytę bez poinformowania, aby umówić się na kolejną, zobowiązani są uregulować połowę ceny za usługę, która się nie odbyła, a następnie wpłacić 50% ceny usługi na którą się zapisują w formie zadatku.
  1. Klienci, którzy nagminnie odwołują wizyty z mniejszym wyprzedzeniem niż 24h przed umówioną wizytą, również zobowiązani są do wpłacenia zadatku 50% ceny usługi na którą ponownie chcą się zapisać.
  1. W przypadku umawiania się na makijaż również należy wpłacić zadatek 50% ceny usługi w celu rezerwacji terminu.
  1. Zapisy na wszystkie usługi poza makijażem rozpoczynają się od 10 dnia danego miesiąca na kolejny miesiąc. Zapisy przyjmujemy tylko przez kontakt telefoniczny lub fb, instagrama. Nie umawiamy wizyt przez wiadomości sms.
  1. Bony podarunkowe mają ważność 6 miesięcy, po ich upływie aby przedłużyć ważność vouchera i wykorzystać go należy wpłacić kwotę 100 zł , którą również będzie można wykorzystać na zabiegi, bon podarunkowy jest przedłużany o kolejne 3 miesiące od daty istniejącej na bonie.
  1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust.2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016r. Informujemy:

 Administratorem Państwa danych osobowych zbieranych podczas rejestracji w naszym salonie, za zapewnienie bezpieczeństwa Państwa danych osobowych Beauty Corner Pelczyńska Gaco z siedzibą Wrześni przy ul. Daszyńskiego 2b.

Przetwarzanie Państwa danych osobowych jest niezbędne w celu zrealizowania naszej usługi, a w szczególności założenia przez Beauty Corner karty z historii odbytych usług.

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do skorzystania z usług naszego salonu. W przypadku nie podania danych nie będą Państwo mogli skorzystać z naszych świadczeń.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Administrator dokłada wszelkich starań aby zapewnić wszelkie środki fizycznej,
technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.